GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOSNOWICY

Śpiewający Słowik

Śpiewający Słowik - Koncert laureatów

9 - 10 czerwca 2016r. w Rykach odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej i Mlodzieżowej "Śpiewający Słowik" Ryki 2016r. zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie przy współpracy Starostwa Powiatowego w Rykach, Urzędu Miasta i Miejsko- Gminnego Centrum Kultury w Rykach.                                                                                                                                          Jest nam miło poinformować, iż podopieczna Kółka Muzycznego działającego przy GOK Karolina Budzyńska  przygotowana pzez pana Pawła Gdelę została laureatką festiwalu.                                 18 czerwca wzięła udział w koncercie laureatów gdzie otrzymała wyróżnienie.                                                                  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.