GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOSNOWICY

Podsumowanie XIII Konkursu Czytelniczego

8 czerwca 2017r. naszą gminę odwiedzili sympatyczni goście: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Rejonowego Oddziału we Włodawie wraz z pracownikami Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie. Mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w podsumowaniu XIII Konkursu Czytelniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod hasłem: Tadeusz Kościuszko. Naczelnik w sukmanie na Ziemi Włodawskiej". Przygotowaliśmy naszym gościom wycieczkę, podczas której p. Agnieszka Wodnicka prezes Stowarzyszenia "Aktywni w Sosnowicy" przybliżyła historię naszej gminy i romantycznej miłości Tadeusza Kościuszki i Ludwiki Sosnowskiej. Po trudach zwiedzania i części oficjalnej spędziliśmy czas na słodkim poczęstunku i ognisku. To było bardzo miłe spotkanie...